Pad: Home > Agenda

Agenda

Agenda

Info Club Contact Cursussen Training Wedstrijden Siteplan
Optimisten Windsurfen Zeilen Foto's Filmpjes Koopjes Links Routes
 

Dit agenda is de combinatie van de agendaís van zeilers en surfers tezamen, zodat goed kan gecontroleerd worden of er geen overlappende data voorkomen en zodat surfers ook al eens naar zeilwedstrijden kunnen komen kijken (of kunnen komen helpen) of omgekeerd.

 
Dag Uur Klasse Evenement Club Zeilen Surfen Plaats
 
Augustus  
               
Za-zo 26-27 10:00 O De Blauwe Parel OBK Benjamin/VYF Cup 5 Optimist  

X

  VVW Oostende Outside
Zo 27 10:00 O + eenmansjollen Optisail & juniorsail  

X

  NLM Kinrooi
Zo 27 14:00   RECREA

X

    ZSC Broechem
               
September  
               
Za 2 10:00 O 4h van Hofstade  

X

  ZC Hofstade
Za-zo 2-3 10:00 Spi OBK Spirou  

X

  SNEH Platte Taille
Za-zo 2-3 10:00 L-LR-L4.7 OBK VYF Cup 3  

X

  RNSYC Oostende
Za-zo 2-3 10:00 D-SB20-Patin-Multihull Ostend Cup 6 DDB Cup  

X

  RNSYC Oostende
Za-zo 2-3   Bic Techno 293 OD/Raceboard/RS:X/Formula Windsurfing/
Slalom Windsurfing/Formula Experience
OBK Bic Techno & Slalom Windsurfing    

X

Nederland
Zo 3 10:00 O    

X

  ZSC Broechem
Zo 3 10:00 Sn-OK-Fb-Fj Nationale wedstrijd  

X

  Sodipa Galgenweel
Ma-za 4-9     EK Raceboard    

X

Balatonfured Hongarije
Za-zo 9-10 10:00 OK OBK OK  

X

  KLYC Galgenweel
Za-zo 9-10 10:00 O-C-L-LR-L4.7-E+AK    

X

  U4 Workum
Za-zo 9-10 12:00 E-F OBK VYF Cup Europe 4  

X

  RNSYC Twinsclub Ostend Sailing
Zo 10 10:00 490    

X

  Port-Aventura Mol
Zo 10 13:00   ASC    

X

ZSC Broechem
Za 16   Canal Trophy: zeilen, surfen & suppen is niet mogelijk !!!         ZSC Broechem
Za-zo 16-17 10:00 C reservedatum OBK Cadet  

X

  RYCB/WSKLuM Nieuwpoort
Za-zo 16-17 10:00 O Optifall - OBK optimist  

X

  RYCB/WSKLuM Nieuwpoort
Zo 17 10:00 C    

X

  BZYC Brugge
Zo 17 10:00 E-Spi    

X

  RBSC Heusden
Zo 17 14:00   RECREA

X

    ZSC Broechem
Za 23 13:00   ASC    

X

WDW Rotselaar
Za-zo 23-24 10:00 D-SB20-Patin-Multihull Ostend Cup 7 Indian Summer Race  

X

  RNSYC Twinsclub Ostend Sailing
Za-zo 23-24 10:00 O reserveweekend OBK optimist  

X

  RYCB/WSKLuM Nieuwpoort
Za-zo 23-24 12:00 Fj OBK  

X

  KLYC Galgenweel
Zo 24 10:30 L-LR-L4.7 VYF Cup 4 Laser  

X

  RBSC Heusden
Za 30 13:00 Raceboard RBC    

X

Alleman Hombeek
Za 30 13:00   ASC    

X

Alleman Hombeek
Za-zo 30-1 10:00 O-C-L-LR-L4.7-E+AK United Four (U4) - nieuwe locatie  

X

  U4 Medemblik
Za-zo 30-1 13:00 AK Beker van BelgiŽ 1-/2-mansboten/OBK 490  

X

  OSM Schulensmeer
               
Oktober  
               
Zo 1     Grote prijs Aalsmeer (GPA)    

X

Aalsmeer
Za-zo 7-8 14:00 OK OK klasse  

X

  Haltern
Zo 8 10:00 Spi-E VYF Cup 6 Spirou  

X

  ZSG Gavermeer
Zo 8 10:30 C-L-LR-L4.7+AK Nuclea & Wind - alleen Cadet en AK ?  

X

  Nuclea Mol
Zo 8 10:00 Fb OBK  

X

  VVW Galgenweel
Zo 8 14:00   RECREA

X

    ZSC Broechem
Zo 15 10:00 L-LR-L4.7    

X

  WWSK Willebroek
Zo 15 10:00 Spi-E    

X

  ZSC Broechem
Zo 15 10:00 O-C Nationaal 7  

X

  KLYC Galgenweel
Zo 15 11:00 Raceboard RBC    

X

Hazewinkel Windsurfing
Za 21 10:00 O Nationaal 8 (Benjamin ?)  

X

  WOS Oostende Spuikom
Za-zo 21-22 10:00 L-LR-L4.7 OBK Inland Laser - Laser Radial - Laser 4.7  

X

  SNEH Platte Taille
Zo 22 10:00 E-Spi "De Blauwe Parel" reserve OBK E/VYF Cup 5 Europe Spirou  

X

  VVW Oostende Inside
Do-zo 26-29 10:00 2,4 mR Antwerp City Cup  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 29 11:00 Raceboard RBC    

X

ZSG Gavermeer
               
November  
               
Zo 5 10:00 Sn-Fj Antwerpse Handjes  

X

  VVW Galgenweel
Zo 5 14:00   RECREA

X

    ZSC Broechem
Za 11 10:30 O-C-L-LR-L4.7-E+AK St-Mettebeker  

X

  WVD Hombeek
Zo 12 10:00 O-Spi-L-LR-L4.7-E VYF Cup finale VYF Cup 6 Europe  

X

  RBSC Heusden
Za 18 10:00 Sn Kampioen der Kampioenen  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 19 10:00 Sn-L-LR-L4.7-OK-F-Fj Speculoosrace/reserve OBK F  

X

  RYCB Galgenweel
               
December  
               
Zo 3 14:00   RECREA

X

    ZSC Broechem

 

Voor de nationale en internationale wedstrijden kan je best naar de site van de Clubracer surfen.

Als je de juiste ligging en een routebeschrijving wil opzoeken, klik dan op de link van de plaats of kijk hier.

Dit agenda kan ten allen tijde wijzigen.  Gelieve daarmee rekening te houden en dus geregeld terug te komen om de data in het oog te houden.

Indien je zelf enkele wijzigingen kent, mail die dan door naar webmaster(krol)zscbroechem(punt)be(link)de webmaster.